O naszym Klubie

Football Dream Academy to stowarzyszenie złożone z chłopców pragnących, poprzez zabawę i realizację swojej piłkarskiej pasji, osiągać jak najwyższe cele wśród swoich rówieśników. Akademia od sierpnia 2012 roku wspólnie, poprzez zabawę i naukę, szlifuje umiejętności piłkarskie swoich podopiecznych.
Nasza główna siedziba wraz z boiskiem naturalnym znajduje się w Łajskach, przy ul. Gen. Sikorskiego 6. Ponadto Zawodnicy trenują i rozgrywają mecze ligowe na stadionie w Wieliszewie, na boisku Orlika w Skrzeszewie oraz poza sezonem na haliach sportowych gminy Wieliszew. Oprócz treningów zawodnicy rozgrywają wiele meczów sparingowych, biorą udział w licznych turniejach piłkarskich i co najważniejsze rywalizują z rówieśnikami z bliższej i dalszej okolicy w ligach juniorskich.
Nie od dziś wiadomo, że wiedza i doświadczenie kadry trenerskiej to fundament sportowych sukcesów. W związku z tym, szkoleniowcy Football Dream Academy cyklicznie uczestniczą w różnego rodzaju stażach, kursach i konferencjach szkoleniowych szerząc swoją wiedzę o współpracy z dziećmi i młodzieżą.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia wszystkich chłopców i dziewczynki zainteresowanych treningami.
Nabór trwa! Zapisać można się w każdej chwili korzystając z zakładki kontakt lub kontaktując się z jednym z trenerów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s